Tiskárna KOLDUŠEK - vizitka

Kde?

V Rokycanech. Jsme malá tiskárna, která vyrábí z velké většiny jednoduché polygrafické výrobky. Naší předností je cena, za jakou dokážeme tisknout při relativně malém nákladu (300-5 000 tiskových archů) a kvalita. Hlavní výrobní náplní jsou knihy, brožury a různé návody, které tvoří asi 70% naší produkce. Zbytek tvoří samolepící etikety, formuláře, reklamní tiskoviny a pohledy.

Jak?

sazba

Sazba

Vše, co tiskneme, si umíme vysázet či zalomit na tiskový arch. Podklady od zákazníků přijímáme v podobě načrtnuté papírové makety, v elekronické podobě a nebo hotové separované filmy. Sazba, kterou zákazník zaplatil ve výrobcích je jeho majetkem a dáváme mu ji k dispozici (většinou ve formě dat). Montáž filmů neprovádíme, veškeré filmy svítíme vyřazené. Kopírování filmů na tiskové desky provádíme na zařízení Copymat firmy Theimer.
sazba

Ofsetový tisk

V tiskárně používáme jednobarevné stroje Adast formátu A3 a B2. Plnobarevný tisk (obálky knih + laminace) zadáváme do spolupracujících tiskáren.
sazba

Knihtisk

Tisk z výšky provádíme pomocí stroje Adast GPC ve formátu B4. tento stroj využíváme na jednobarevný přítisk na hotové poštovní obálky z polymerových štočků, dále na na výsek a perforaci. Štočky si vyrábíme sami.
sazba

Knihařské práce

Pro skládání (falcování) tiskových archů používáme falcovačku Multiefekt 4x2 lomy. Na snášení jednotlivých archů od ft. A5 do A3+ máme snášečku Duplo DC 10 mini (10 přihrádek), pro vazbu V1 2x šička Foldnak. Lepičkou Duplo DB 200 lepíme vazbu V2 (malosériově). Pro ořez používame řezačku Adast s šířkou řezu 80 cm.

Proč tisknout u nás?

Jestliže k nám přijdete navrhneme Vám optimální způsob realizace Vašich požadavků tak, abyste byli 100% spokojeni.
klíčová slova: tisk Koldušek, tiskárna která má jméno tiskárna Koldušek Koldusek Rokycany ofsetový etikety samolepky elektrotechnické ČSN ISO 3864